Informace o Vánoční výpravě 2016

jak již bylo avizováno, v neděli 18. 12. proběhne krátká Vánoční výprava Veverek. Sraz je naplánovaný na 8:30 u synagogy, zakončení proběhne v 13:00 v klubovně, kdo bude chtít, bude se moci zdržet i déle. S sebou je vhodné vzít si teplé oblečení a obuv na delší procházku v přírodě, batoh s pitím a svačinou, lítačku nebo jízdenky na MHD, blok a tužku, případně "vánoční výbavu" jako cukroví, malé svíčky, skořápky ořechů či prskavky.
Krásné svátky a hodně štěstí v Téměř každý má svého koníčka nebo hobby a velmi dobře ví, jak je důležité a příjemné podělit se o své trable či úspěchy s lidmi se stejnými zájmy. Proto náš oddíl sdružuje všechny holky ve věku od 11-15 let, které baví turistika a tábornictví. Doufáme, že u nás najdete příjemné prostředí, a že naše klubovna v Libeňské sokolovně bude místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Navštivte nás a sami budete moci naši činnost posoudit.

Zveme vás na vánoční výpravu, která proběhne v neděli 18. 12.Sraz je naplánovaný na 8:30 u synagogy, zakončení proběhne v 13:00 v klubovně, kdo bude chtít, bude se moci zdržet i déle. S sebou je vhodné vzít si teplé oblečení a obuv na delší procházku v přírodě, batoh s pitím a svačinou, lítačku nebo jízdenky na MHD, blok a tužku, případně "vánoční výbavu" jako cukroví, malé svíčky, skořápky ořechů či prskavky.

Krásné svátky a hodně štěstí v novém roce!