Informace o Zimním táboření 2017

Zveme Vás na Zimní táboření Veverek a Jilmu, které se letos uskuteční v Dolním Dvoře.

Sraz: Pátek 27.1. u Sokolovny 16:45. Přejezd na Černý Most a odjezd busem (17:30) do Vrchlabí.

Návrat: V neděli autobusem z Vrchlabí (16:15) na Černý Most 18:15 a na Palmovku cca 18:40.

Nocleh: na postelích ve vlastním spacáku ve vytápěné chalupě.

S sebou: (zabalit do velkého batohu) – spacák (stačí lehký), spací oděv, hygienické potřeby (mýdlo, ručník, kartáček a pasta, hřeben), svetr, oblečení na lyže (oteplovačky a bunda), čepice, rukavice 2x, teplé ponožky, oblečení do chalupy, přezůvky, kapesníky, doklady, Výbava na lyže/běžky/snowboard (lyže, boty, hůlky, brýle, přilba/běžky, hole, boty/prkno, přilba, boty), nepromokavé boty (nejlépe pohory nebo “sněhule“). Uzlovačka, zpěvník, baterka.

Jídlo: S sebou páteční večeři a drobné jídlo ke svačinám. 2x snídaně, 2x oběd a 1x večeře bude společná. Peníze: 700 Kč (5x jídlo, jízdné tam i zpět, doprava materiálu, vlek (1,5 dne), další drobné výdaje a režie). Peníze vybereme na srazu.

Různé praktické rady: Zaměnitelné věci doporučujeme označit. Cenné věci (elektronika, šperky) si neberte, za své věci si každý odpovídá sám. Doporučujeme uzavřít úrazové připojištění. Kdo nemá vlastní lyžařské vybavení, dejte vědět do pondělí – můžeme pomoci s jeho zajištěním.

Závazně prosím potvrďte účast nejpozději do středy 25. 1. e-mailem, telefonicky nebo na schůzce. Kdo se nepřihlásí, nejede. Kdo se přihlásí a neomluví, platí koupené jízdenky a jídlo. Celý dopisek a přihláška ke stažení zde!